W celu poprawnego wyświetlania strony nalezy włączyć w przeglądarce obsługę javascript oraz zainstalować darmowy plugin Adobe Flash Player
Please install Flash® and turn on Javascript.

SYNERGY PARK -   zwielokrotnienie korzyści

Usytuowanie przy głównych szlakach handlowych od zawsze było gwarancją sukcesu w biznesie. Podobnie działo się w czasach, gdy wytyczano szlak bursztynowy lub jedwabny, i tak jest również obecnie. Dzięki przecięciu głównych dróg (A1, A4, DTŚ), bliskości lotnisk oraz południowych i wschodnich sąsiadów Polski, Aglomeracja Górnośląska staje się strategicznym regionem w skali Europy.

Bardzo dobra infrastruktura w połączeniu z siłą zasobów ludzkich, tworzy szerokie perspektywy gospodarcze dla usług,  handlu, produkcji i logistyki.

Prezentujemy Państwu projekt inwestycyjny SYNERGY PARK położony przy największym węźle autostradowym w Polsce, to synteza wszystkich atutów Aglomeracji. Usytuowany przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A4, w pobliżu najbardziej dynamicznych miast - Katowic i Gliwic, posiada niezwykły potencjał. Państwa udział w projekcie zapewni pełne wykorzystanie tej szansy. Zapraszamy do zapoznania się z projektem SYNERGY PARK.
W celu poprawnego wyświetlania strony nalezy włączyć w przeglądarce obsługę javascript oraz zainstalować darmowy plugin Adobe Flash Player
© 2011 KPE Metropolis Sp. z o.o. Al. Korfantego 141A ; 40-154 Katowice
KRS 0000348074; NIP 634-273-47-48;
Kapitał zakładowy 1.300.000,00 zł (Sąd Rejonowy w Katowicach Wydział VIII)